Baza Noclegowa

Zapraszamy na wypoczynek  do malowniczo położonej przystani żeglarskiej na brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego, na półwyspie Stylchyn niedaleko miejscowości Czorsztyn. Przystań żeglarska to wyjątkowe miejsce z przepięknymi widokami, żeglarskim klimatem, cudownymi zachodami słońca, znajdujące się w miejscu będącym doskonałą bazą wypadową na wycieczki w góry - w Pieniny i w Gorce.

Mnogość atrakcji i urokliwych miejsc, które warto zobaczyć (np. słynny w całej Polsce i Europie Spływ Przełomem Dunajca) sprawia, że każdy znajdzie dla siebie możliwość aktywnego wypoczynku. Wspaniałe widoki na pobliskie Tatry oraz bliskość dwóch cudownych zamków: Zamek Wronin w Czorsztynie i Zamek Dunajec w Niedzicy można podziwiać będąc na wodzie - korzystając z dostępnych na przystani czarterów łódek (Czarter jachtów).

Nasze pokoje

 

12._Nasza_Bosmanka 9._Pokój_trzyosobowy 7._Pokój_trzyosobowy 8._Pokój_trzyosobowy 4._Pokój_dwuosobowy 5._Pokój_dwuosobowy 3._Pokój_dwuosobowy 2._Pokój_dwuosobowy 1._Pokój_dwuosobowy 6._Pokój_dwuosobowy 10._Łazienka 11._Łazienka